O nas

Nasza firma już od 15 lat zajmuje się dystrybucją toreb do notebooków. Podobnie jak wiele innych firm, działalność zaczynaliśmy z ofertą obejmującą kilka modeli znanych marek, stopniowo rozszerzając asortyment i zwiększając nasz udział w rynku. Aby sprostać wzrastającym wymaganiom klientów i dostosować produkty do ich oczekiwań, w 2002 roku zdecydowaliśmy się na stworzenie i promocję własnej marki toreb i akcesoriów do urządzeń mobilnych ― tak powstała marka D-LEX®.

Od dnia powstania firmy Eurocase priorytetem dla nas była i jest zasada „Sukces poprzez jakość". W ten sposób powstała kolekcja toreb i akcesoriów, składająca się z kilku linii produktowych i aktywnie kupowanych ponad 100 modeli. Szybko reagując na zmieniające się trendy i wymagania rynku, dbamy, aby nasze produkty idealnie dopasowywały się do stylu i potrzeb użytkowników nie tracąc przy tym na swojej funkcjonalności.

Stworzyliśmy i rozwijamy własną sieć dystrybutorów. Eurocase ma ponad 10 lat doświadczenia produkcji w Azji, ale siedziba i magazyn centralny znajduje się w Polsce. Przez proces ciągłego monitorowania i doskonalenia produkcji, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym partnerom bardzo wysoką jakość produktów i pewność dostaw.

W 2015 roku firma Rolv Group Sp. z o.o. przejęła dystrybucję marki D-Lex w Polsce.


Copyright by D-Lex © 2013. All Rights Reserved.
Engine by Red InGo
[profiler]
Memory usage: real: 31981568, emalloc: 31638792
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem