Carieer

 Specjalista ds. sprzedaży

Jesteśmy producentem oraz Dystrybutorem rozwiązań w kategorii akcesoriów komputerowych. Nasze produkty od wielu lat zyskują uznanie w Polsce i na Ukrainie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży zajmującej się obsługą kanału Resellerów.

 Obowiązki:

- samodzielne i aktywne pozyskiwanie Partnerów w podległym kanale,

- prowadzenie procesu sprzedaży (wyceny, negocjacje umów, prezentacje, fakturowanie, rozliczenia) przy współpracy z działem handlowym, działem marketingu i dyrektorem handlowym któremu stanowisko bezpośrednio podlega,

- realizacja planów sprzedaży,

- badanie potrzeb klientów i kreowanie rozwiązań wspierających te potrzeby kierując się dobrem firmy,

- planowanie i wdrożenia rozwiązań pro sprzedażowych takich jak: konkursy, szkolenia, programy motywacyjne, promocje produktowe,

- działania marketingowe przy współpracy z działem handlowym, działem marketingu i dyrektorem handlowym któremu stanowisko bezpośrednio podlega,

- utrzymywanie relacji z pozyskanymi już Partnerami,

Wymagania:

- co najmniej 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na rynku akcesoriów komputerowych

- komunikatywność

- umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Partnerami

- wykształcenie minimum średnie

- biegła znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności programu PowerPoint oraz Excel

- prawo jazdy kategorii B

Mile widziana:

- znajomość  programu WF-Mag

- znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowany

 Miejsce pracy – I Oddział w Warszawie, ul Bohuszewiczówny 14

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży
  • profesjonalne szkolenia
  • wsparcie merytoryczne i operacyjne
  • pracę w grupie specjalistów

List motywacyjny wraz z CV prosimy wysyłać na adres mailowy: kariera@d-lex.com